Dziļezera 2024. gada sezona:

Visus maksājumus (norēķini veicami skaidrā naudā) lūdzam veikt pirms ezera apmeklējuma, iebraucot m. Priedītes. Paldies! 

  • Dabas takas apmeklējums =  2,50€ / 1 pers. (Bērniem līdz 5 gadu vecumam bezmaksas. Taka vietām nav izejama ar ratiņiem.).
  • Vienas dienas makšķerēšanas licence makšķerēšanai no laivas, no ledus vai atpūtas laukuma krastā = 3€ / 1 pers. Licence  darbojas no saules lēkta līdz rietam, tātad tā būs uz noteiktu datumu. Makšķerējot, piemēram, sestdien un svētdien, katrai dienai jāiegādājas sava licence. Makšķerējot no atpūtas laukuma papildus izmaksas veido laukuma noma 5€ / 1 pers. Pie mums iespējams iegādāties arī licences makšķerēšanai no laivas blakus esošajā Riebezerā. Izmaksas un nosacījumi tie paši. Makšķerēšanas karte obligāta. 
  • Laivas noma = 12,00 € par laiku līdz diennaktij (vai 5,00 €/h). Piedāvājam 2-3vietīgas stiklaplasta Pellas tipa laivas. Iespējams izmantot tikai apsaimniekotāja piedāvāto inventāru, braukt ar savu diemžēl nebūs iespējams. 
  • SUP dēļa noma (pieejami 5 gab.) Minimālais nomas laiks 2 stundas = 15,00   vai 25,00   uz visu dienu. Dēļi pieejami no 10:00-20:00. Iespējams izmantot tikai apsaimniekotāja piedāvāto inventāru, braukt ar savu diemžēl nebūs iespējams. Braukšana ar iznomāto SUP tikai pa Dziļezeru. 
  • Atpūtas laukuma noma = 5 € / 1 pers. (bērniem līdz 5 gadu vecumam bezmaksas). Norādītā cena ir par laiku līdz diennaktij - pie Dziļezera viesi esam mēs visi, arī draugi, kas atbrauks uz stundiņu, tāpēc arī viesu viesi vispirms iegriežas m.Priedītes! :) Malkas izmaksas 10,00 (dažāda sausuma malka, gana liela kaudze, vajadzības gadījumā ir iespējams iegādāties papildus).
Atpūtas laukuma nomas nosacījumi: Atpūtas laukuma nomas maksā ietilpst dabas takas apmeklējums un auto novietošana sava atpūtas laukuma teritorijā vai stāvvietā, atkarībā no izvēlētās atpūtas vietas.  Neierobežots telšu skaits atkarībā no laukuma lieluma. Mājdzīvnieku viesošanās joprojām ir bezmaksas, bet tā saskaņojama pirms brauciena. Mēs esam atvērti gan suņiem, gan kaķiem, tomēr gribam, lai atpūta būtu izdevusies visiem, tāpēc cenšamies piedāvāt divu atsevišķu suņu saimniekiem laukumus, kas atrodas tālāk viens no otra, kā arī lūdzam dzīvnieku saimniekus uzņemties sakopšanas rūpes pēc saviem mīluļiem un pirms prom braukšanas pārbaudīt šo faktu. Precīzāk visu iespējams norunāt pie rezervācijas!

  • Pārvietojamās pirts noma: sākot no 95,00 €  (līdz 10 personām  95 €); līdz 15 personām 105 €;  līdz 20 personām = 120 €. Par lielāku cilvēku skaitu jāvienojas atsevišķi! Parasti klients pirts atslēgas saņem pēcpusdienā vai vakarā (pēc savām vēlmēm) un šī pirts ir viņa rīcībā līdz pat nākamās dienas pusdienas laikam vai ilgāk, ja vien nav citu apstākļu. Vajadzības gadījumā pirti varam arī iekurināt. Pirts aprīkota ar 200 l ūdens mucu un kurinot pirti silst arī ūdens dušai. Šim mērķim paredzētais ūdens tiek ņemts no ezera un filtrēts. Apgaismojums ir gan pirtī, gan ārpus tās.  Pirti nevedam citur, tā iznomājama tikai pie mums.
Papildus iespējams nomāt sekojošo:
  • Grila noma = 12,00 €/ par laika periodu, ko pavadīsiet pie mums (komplektā reste cepšanai);
  • Katla noma = 5,00 € / par laika periodu, ko pavadīsiet pie mums. 
      Makšķerēšana ir bezmaksas personām, kuras sasniegušas 65 gadu vecumu, invalīdiem, represētām personām, kā arī bērniem līdz 16 gadu vecumam, uzrādot atbilstošu dokumentu! Zivis lomā paturamas saskaņā ar spēkā esošajiem maksķerēšanas noteikumiem! 
                                                                                               Uz tikšanos! :)