Dziļezera 2020. gada sezona:

Visus maksājumus (norēķni veicami skaidrā naudā) lūdzam veikt pirms ezera apmeklējuma, iebraucot m. Priedītes. Paldies! 

Dabas takas apmeklējums  2,00€ / 1 pers. (bērniem līdz 5 gadu vecumam bezmaksas). 

Vienas dienas makšķerēšanas licence makšķerēšanai no atpūtas laukuma vai laivas = 3€ / 1 pers. Licence  darbojas no saules lēkta līdz rietam, tātad tā būs uz noteiktu datumu. Makšķerējot, piemēram, sestdien un svētdien, katrai dienai jāiegādājas sava licence. Makšķerējot no atpūtas laukuma papildus izmaksas veido laukuma noma 4€ / 1 pers. Pie mums iespējams iegādāties arī licences makšķerēšanai no laivas blakus esošajā Riebezerā. Izmaksas un nosacījumi tie paši. Makšķerēšanas karte obligāta. 

Vienas dienas zemledus makšķerēšanas licence  = 1,50€ / 1 pers. Makšķerēšanas karte obligāta. 

Vēžošanas licence15 € / 1 pers. 2020.gadā vēžošana joprojām netiks piedāvāta vēžu trūkuma dēļ. Pateicamies par sapratni!

Laivas noma = 7,00 € par laiku līdz diennaktij (vai 3,00 €/h).

Atpūtas laukuma noma = 4 € / 1 pers. (bērniem līdz 5 gadu vecumam bezmaksas). Norādītā cena ir par laiku no stundas līdz diennaktij - pie Dziļezera viesi esam mēs visi, arī draugi, kas atbrauks uz stundiņu!

Atpūtas laukuma nomas nosacījumi: Atpūtas laukuma nomas maksā ietilpst auto novietošana laukuma teritorijā vai stāvvietā, atkarībā no izvēlētā atpūtas laukuma, kā arī noteikts daudzums sagatavotas malkas (vajadzības gadījumā papildus malka 5 €), neierobežots telšu skaits atkarībā no laukuma lieluma.

Mājdzīvnieku viesošanās joprojām ir bezmaksas, bet tā saskaņojama pirms brauciena. Mēs esam atvērti gan suņiem, gan kaķiem, gan arī iguānai, ja kādam tāda būtu līdz, tomēr gribam lai atpūta būtu izdevusies visiem, tāpēc cenšamies nepiedāvāt divu atsevišķu suņu saimniekiem blakus laukumus, kā arī lūdzam dzīvnieku saimniekus uzņemties sakopšanas rūpes pēc saviem mīluļiem. Precīzāk visu iespējams norunāt pie rezervācijas!

Pārvietojamās pirts noma: sākot no 50,00 € (līdz 10 personām = 50 €; līdz 15 personām = 70 €;  līdz 20 personām = 90 €. Par lielāku cilvēku skaitu jāvienojas atsevišķi! Parasti klients pirts atslēgas saņem pēcpusdienā vai vakarā (pēc savām vēlmēm) un šī pirts ir viņa rīcībā līdz pat nākamās dienas pusdienas laikam, ja vien nav citu apstākļu. Vajadzības gadījumā pirti varam arī iekurināt.   

Papildus iespējams nomāt sekojošo:

  • Grila noma 4,00 €/ par laika periodu, ko pavadīsiet pie mums;
  • Katla noma 2,00 € / par laika periodu, ko pavadīsiet pie mums;
  • Nūjošanas nūju noma  = 2,00 € / viens nūjošanas nūju komplekts uz ~ 3 stundām.    
      Makšķerēšana ir bezmaksas personām, kuras sasniegušas 65 gadu vecumu, 1.un 2. grupas invalīdiem, kā arī bērniem līdz 16 gadu vecumam, uzrādot atbilstošu dokumentu! Zivis lomā paturamas saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem! 

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .