Dziļezera 2021. gada sezona:

Visus maksājumus (norēķni veicami skaidrā naudā) lūdzam veikt pirms ezera apmeklējuma, iebraucot m. Priedītes. Paldies! 

Dabas takas apmeklējums  2,00€ / 1 pers. (bērniem līdz 5 gadu vecumam bezmaksas. Taka nav izejama ar ratiņiem.). 

Vienas dienas makšķerēšanas licence makšķerēšanai no atpūtas laukuma, laivas vai ledus = 3€ / 1 pers. Licence  darbojas no saules lēkta līdz rietam, tātad tā būs uz noteiktu datumu. Makšķerējot, piemēram, sestdien un svētdien, katrai dienai jāiegādājas sava licence. Makšķerējot no atpūtas laukuma papildus izmaksas veido laukuma noma 5€ / 1 pers. Pie mums iespējams iegādāties arī licences makšķerēšanai no laivas blakus esošajā Riebezerā. Izmaksas un nosacījumi tie paši. Makšķerēšanas karte obligāta. 

Vēžošanas licence2021.gadā vēžošana joprojām netiks piedāvāta vēžu trūkuma dēļ. Resurss ir atjaunots, tas aug un ļausim tam veikt viņa dabisko gaitu. Pateicamies par sapratni!

Laivas noma = 10,00 € par laiku līdz diennaktij (vai 3,00 €/h).

Atpūtas laukuma noma = 5 € / 1 pers. (bērniem līdz 5 gadu vecumam bezmaksas). Norādītā cena ir par laiku līdz diennaktij - pie Dziļezera viesi esam mēs visi, arī draugi, kas atbrauks uz stundiņu!

Atpūtas laukuma nomas nosacījumi: Atpūtas laukuma nomas maksā ietilpst arī dabas takas apmeklējums un auto novietošana sava atpūtas laukuma teritorijā vai stāvvietā, atkarībā no izvēlētās atpūtas vietas. Vajadzības gadījumā atsevišķi iegādājama arī sausa lapu koku malka 40 l maisos, 5 €/ 1 gab. 40 l maiss, neierobežots telšu skaits atkarībā no laukuma lieluma.

Mājdzīvnieku viesošanās joprojām ir bezmaksas, bet tā saskaņojama pirms brauciena. Mēs esam atvērti gan suņiem, gan kaķiem, gan arī iguānai, ja kādam tāda būtu līdz, tomēr gribam, lai atpūta būtu izdevusies visiem, tāpēc cenšamies piedāvāt divu atsevišķu suņu saimniekiem laukumus, kas atrodas tālāk viens no otra, kā arī lūdzam dzīvnieku saimniekus uzņemties sakopšanas rūpes pēc saviem mīluļiem. Precīzāk visu iespējams norunāt pie rezervācijas!

Pārvietojamās pirts noma: sākot no 50,00 € (līdz 10 personām = 50 €; līdz 15 personām = 70 €;  līdz 20 personām = 90 €. Par lielāku cilvēku skaitu jāvienojas atsevišķi! Parasti klients pirts atslēgas saņem pēcpusdienā vai vakarā (pēc savām vēlmēm) un šī pirts ir viņa rīcībā līdz pat nākamās dienas pusdienas laikam vai ilgāk, ja vien nav citu apstākļu. Vajadzības gadījumā pirti varam arī iekurināt. Pirts aprīkota ar 200 l ūdens mucu un kurinot pirti silst arī ūdens dušai. Šim mērķim paredzētais ūdens tiek ņemts no ezera un filtrēts. Pirti nevedam citur, tā iznomājama tikai pie mums.

Papildus iespējams nomāt sekojošo:

  • Grila noma = 5,00 €/ par laika periodu, ko pavadīsiet pie mums;
  • Katla noma = 3,00 € / par laika periodu, ko pavadīsiet pie mums;
  • Nūjošanas nūju noma  = 2,00 € / viens nūjošanas nūju komplekts uz ~ 3 stundām.    
      Makšķerēšana ir bezmaksas personām, kuras sasniegušas 65 gadu vecumu, 1.un 2. grupas invalīdiem, kā arī bērniem līdz 16 gadu vecumam, uzrādot atbilstošu dokumentu! Zivis lomā paturamas saskaņā ar spēkā esošajiem maksķerēšanas noteikumiem! 

                                                                                               Uz tikšanos!